Marka Danışmanlığı
2009 yılından bu yana firmalara marka danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. CYTECH bünyesinde üretilen markalarda bulunmaktadır.


CYTECH bir marka oluştururken bir çok faktörü göz önünde bulundurur fakat firmaların büyüklüklerine göre bazı faktörleri göz önünde bulundurmayabilir. Örneğin markaları oluştururken kullanıcı alışkanlıklarını göz önünde bulundurduğumuz gibi bazı markaları oluştururken ise tahmin edilemeyen isimler kullanmaktayız. Ayrıca bir firmanın izleyeceği strateji de markayı oluştururken göz önünde bulundurduğumuz kriterlerden sadece biridir.


Kurumsal marka danışmanlığının yanı sıra bireysel marka danışmanlığı hizmetide vermekteyiz. Yeni açılan bir işletmenin marka ihtiyacını karşılamayı da seviyoruz.


Üretilen bir markanın büyümesi tamamen markayı alan firmanın strateji ve sorumluluğu içerisindedir. Marka danışmanlığı hizmetimiz marka araştırma ve üretme görevini kapsar. CYTECH marka tescil konusunda ise gerekli yönlendirmeleri yapar fakat tescil işlemi ve sürecin takibini şimdilik müşterilerimizin kendisine bırakmaktadır.