Proje Danışmanlığı
Ön Araştırma > Projelendirme > Proje Uyarlama > Yayın


Daha çok yenilikçi fikir ve düşünceleri projelendirmekten onur duyuyoruz. Hayata geçirmek istediğiniz hayalinizi bizimle paylaşın, bilimin ve teknolojinin ulaştığı son nokta baz alınarak hayata geçirebilirliğini denetleyelim. Eğer hayalinizi hayata geçirebilmemiz için gerekli materyal mevcut ise size teklif gönderilir, eğer ar-ge çalışması sonucunda bu materyallere ulaşılacağı tespit edilirse size yine teklif gönderilir.


Araştırma sürecinin bitmesinin ardından onayınız ile birlikte projelendirme çalışmalarına başlıyoruz. Hayalinizi projelendirdikten sonra size iki fırsat sunuyoruz. Projenizi bizimle hayata geçirmek veya kendi çalışanlarınızla yola devam etmek. CYTECH olarak müşterilerimizi kendimize bağımlı kılmadan, esnek hareket edebilme fırsatı sağlarız. Özgürlükten yana ve kullancı dostu çalışmalar ortaya koyarız.


Büyük ölçekli projelerin alınması sonucunda CYTECH işinde uzman kişilerden oluşan ekibi oluşturarak, en uygun kadro ile en uygun ürünü ortaya çıkarmak için çalışır. Bunun yanı sıra iş ortaklarıyla birlikte çözümler de sağlayabilir.