Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Seo kelimesini internet üzerinde sıkça duyar olduk. Peki nedir bu seo? Açılımı "search engine optimization" yani "arama motoru optimizasyonu" 'dur. Sitenizin Google ve benzeri arama motorlarında güvenilir olması ve aynı zamanda üst sıralara çıkması için site üzerinde çeşitli ayarlamalar yapılması gerekmektedir. Fakat unutulmamalıdır ki seo çalışmalarının başarılı olabilmesi için web sitesi sıfırdan yapılırken arama moturuna uyumlu bir şekilde tasarlanmasıyla başlar.


CYTECH müşterileri için oluşturduğu web sitelerini arama motorlarına uyumlu olacak bir biçimde oluşturur. Dolayısı ile tüm site üzerinde yapılacak seo çalışmaları ile büyük oranda seo dostu bir web sitesi sahibi olunması kaçınılmazdır.


Sahip olduğunuz web sitesi üzerinde öncelikle araştırma ve keşif yapılır. Uygulanacak olan seo çalışmasının neler olduğu saptanır ve çalışmanın yoğunluğuna göre hesaplanan teklif müşteriye gönderilir. Müşterilerimiz tarafından kabul edilen teklif, belirtilen tarihler aralığında tamamlanır ve teslim edilir.