Müzik Yapım
Müzik Yapım
CYTECH olarak müziğin hayatımızdaki yeri ve önemini biliyoruz. Etkileyici sunum, kısa film, uzun film, sinema filmi, dizi, albüm ve şarkılar.. Başarılı bir çalışma için duyguyu yakalamak ve anı yaşamak gerekir. Müzik yapım çalışmalarında sadece müşterilerimizi memnun etmek için hareket etmiyoruz. Aynı zamanda hazır (loop) kullanımı da yapmıyoruz.

Bir müzik yapımında hisler bizim için çok önemlidir. Üzerlerinde çalıştığımız projelerde hissetmediğimiz bir nota tespit edersek ilgili değişiklikleri anında yapıyoruz. Bir çalışmanın başarıya ulaşabilmesi için dinleyenlerinde hissetmesi gerektiğini 7(yedi) yıllık tecrübemizle iyi biliyoruz. Bunun için gerekli test aşamalarını tamamladıktan sonra siz değerli müşterilerimizle gözden geçiriyor ve istenilen değişiklikleri yapıyoruz. Kabul edilen çalışmalar mix&mastering safhasına geçer ve bu işlem tamamlandıktan sonra anahtar teslim çalışmanız size emanet edilir.

Müşterilerimizin var olan bestelerini değerlendirebileceğimiz gibi "0" dan çalışma da yapabiliyoruz. Ciddi yapımlar, ciddi bütçeleri gerektirse de, biz bunu minimuma çekmeye kararlı bir firmayız. Sizlerle müzik üzerine çalışmak için can atıyoruz. Her adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.


CYTECH'in müzik yapım hizmetleri aşağıdaki gibidir:
  • Albüm

  • Şarkı

  • Beste

  • Söz Yazarlığı

  • Jingle