Yazılım Geliştirme
CYTECH hayalinizdeki yazılımı hayata geçirebilmek için gerekli AR-GE çalışmalarını üstlenir. Microsoft teknolojileri ile beraber web, mobil ve masaüstü uygulamaları geliştirmektedir.

İstenenleri gerçekleştirirken en son teknoloji ürünlerini kullanarak en verimli yazılımı ortaya çıkarmaktadır.Planlama > Analiz > Tasarım > Kodlama > Test > Yayın > Bakım ve GeliştirmePlanlama

Alınan bilgilerin gerektirdiği tüm şartlar için ihtiyaç analizi yapılır ve proje planı oluşturulur.


Analiz

İstenilen proje için öncelikle var olan projeler incelenir. Sistem gereksinimleri ve sorunlar tespit edilir.


Tasarım

Analizlerin tamamlanmasından sonra yazılım sisteminin temel yapısı belirlenir ve bu yapıya göre özel olarak tasarım yapılır.


Kodlama

Tasarımı biten ve kabul edilen projeler kodlanmaya başlanır. Bu adımda müşterilerin isteğine göre kullanılan teknolojilerde değişiklikler gözlenebilmektedir. Arayüz kodlandıktan sonra arkaplan (backend) kodlaması da tamamlanarak proje çalışır hale getirilir.


Test

Projenin çalışır hale gelmesi ile birlikte kurum içerisinde ilgili testler yapılır, müşteri teste dahil edilir ve geri dönüş alınır.


Yayın

Hayalinizi gerçekleştirdiğimiz için sevinçliyiz. Çünkü projenizi yayına alma/kullanma kararı aldınız. İlgili ayarlamalar yapıldıktan sonra uygulumayı iyi günlerde kullanmanız temenni edilir.


Bakım ve Geliştirme

Uygulamalarda zaman geçtikçe belli aralıklarda hatalar oluşabilmektedir. Oluşan hataların giderilmesi, yeni araç ve gereçlerin yapımında yardımcı olunmasını isterseniz, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.


CYTECH'in yazılım geliştirme hizmetleri aşağıdaki gibidir:
  • Kurumsal Web Tasarım

  • Responsive Web Tasarım

  • Mobil Uygulama Geliştirme

  • Masaüstü Uygulama Geliştirme

  • Facebook Uygulama Geliştirme