Masaüstü Uygulama Geliştirme
Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar dünya üzerinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Microsoft teknolojisi olan Web Forms veya WPF ile dilediğiniz ve arzu ettiğiniz masaüstü uygulamasını ar-ge çalışmaları ile birlikte sizler için üretiyoruz.

CYTECH sınır tanımayan ve yeni sınırlar keşfetmek isteyen insanlar için daha iyi hizmet vermektedir. Günümüzde en büyük sorun var olanı algılama sorunudur. Gelişen teknoloji ile beraber nelerin yapılabileceğini araştırıyoruz ve hayalinizdeki uygulamayı hayata geçirebilmek için gerekli planlamaları yapıyoruz.

Filmlerde 'kurgu' diye hitap edilen olayları bilim ve ar-ge çalışmalarının yardımı ile gerçek hayata geçirmeye istekli bir firmayız. Düşüncelerinizden korkmayın ve bizlerle paylaşın. Ne düşündüğünüzü anlamaya ihtiyacımız var. Sizi ne kadar iyi anlarsak, projeniz de o kadar verimli olur.

Her boyutta düşünceleriniz için çözüm sağlıyoruz. Küçük, orta veya büyük ölçekli projeniz olabilir. Gerekli görüldüğü takdirde büyük ölçekli projeler için en uygun ekibi oluşturulabilir veya iş ortaklarımızla beraber size özel çözümler üretebiliriz.

s