Tarihçe
Tarihçe
Şirketin tarihçesi; bilime ve teknolojiye çocukluğundan beri ilgi duyan 26 yaşındaki Bilgisayar Mühendisi Çağatay Toksözoğlu ile başladı. CYTECH, yaratıcı ve uçuk fikirleri nedeniyle geleceğe büyük bir güven ve iyimserlikle yaklaşmaktadır.

2015 yılında kobi ve kurumların bilişim alanındaki ihtiyaçlarına çözümler oluşturmak üzere kuruldu. 7 yılı aşkın tecrübe ile kısa sürede kaliteli, güvenilir ve saygın hizmet sunan şirketler arasında kendine yer edinmiştir. Gün geçtikçe genişlemeye devam eden yelpazesinde sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Firmamız kurumsal alanda firmalara destek verdiği gibi, son kullanıcıya yönelik hizmetler de vermektedir. "Anahtar Teslim" bilişim çözümleri sunan firmamız diğer firmalardan farklı çalışır. Teknolojik gelişmeleri takip ettiği gibi teknolojinin nereye gideceğini de tahmin edebilmektedir. Özenli araştırmalar sonucunda müşterilerine yeni önerilerde bulunabilmekte ve projelerinize daha iyi destek verebilmektedir.

Ana üretici ve ürün geliştirici firmalar ile yakın ilişki içerisinde bulunarak her geçen gün hizmet kalitesini güçlendirme ve hizmet portfoyunu genişletme yolunda ilerlemektedir.